Niemcy, 5 marek, 1902

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 5 marek, 1902

Niemcy, 5 marek, 1902

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:46:00
172136
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, 5 marek, 1902, Karlsruhe, 50-lecie panowania księcia
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: AKS 156, Jaeger 31

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 165

1)  660 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  560 zł