Niemcy, talar, 1769

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 21:39:20
Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:39:20
172135
Opis: Niemcy - Löwenstein-Wertheim-Rochefort - książe Karol Tomasz 1735-1789, talar, 1769, Wertheim
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.80 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 2407 B

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 91