Niemcy, 1/3 talara, 1697 HB

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 1/3 talara, 1697 HB

Niemcy, 1/3 talara, 1697 HB

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:35:40
172068
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Ernest August 1679-1698, 1/3 talara, 1697 HB, Clausthal
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Welter 1996

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 181

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  90 zł