Meksyk, 8 reali, 1773 MJ

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Meksyk, 8 reali, 1773 MJ

Meksyk, 8 reali, 1773 MJ

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:28:40
172162
Opis: Meksyk - Karol III 1759-1788, 8 reali, 1773 MJ, Lima
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.00 g, ciemna patyna
Literatura: Cayon 12008, KM 106.2

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 125

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  135 zł
7)  125 zł