Ekwador, 1 sucre, 1897

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Ekwador, 1 sucre, 1897

Ekwador, 1 sucre, 1897

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:27:20
172158
Opis: Ekwador - Republika od 1830, 1 sucre, 1897, Lima
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro '900', 24.90 g, patyna
Literatura: KM 53.3

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 127

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  125 zł