Austria, 4 krajcary (batzen), 1750

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:24:20
172219
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Andrzej Jakub graf Dietrichstein 1747-1753, 4 krajcary (batzen), 1750, Salzburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ładne, patyna
Literatura: Probszt 2222, Zöttl 2863

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 52

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł