Austria, 1 krajcar, 1698

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 1 krajcar, 1698

Austria, 1 krajcar, 1698

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:21:20
172221
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein 1687-1709, 1 krajcar, 1698, Salzburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Probszt 1890, Zöttl 2254

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 76

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  44 zł
5)  32 zł