Austria, 3 krajcary, 1670

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 3 krajcary, 1670

Austria, 3 krajcary, 1670

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:20:20
172197
Opis: Austria - Ołomuniec - biskupstwo - Karol II z Liechtenstein 1664-1695, 3 krajcary, 1670, Kromieryż
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Suchomel/Videman 326

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 119

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  100 zł
5)  85 zł