Austria, 20 krajcarów, 1806

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 20 krajcarów, 1806

Austria, 20 krajcarów, 1806

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:19:20
171979
Opis: Austria - Gurk - biskupstwo - František Xavier von Salm 1784 - 1822, 20 krajcarów, 1806, Wiedeń
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, rzadkie
Literatura: KM 1, Slg. Unger 1973

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 179

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  260 zł
7)  250 zł