Austria, 20 krajcarów, 1765 (1775) BK/SK-PD

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:13:40
172014
Opis: Austria - Franciszek I 1745-1765, 20 krajcarów, 1765 (1775) BK/SK-PD, Krzemnica, wybite pośmiertnie w roku 1775
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Herinek 337

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 85

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł