Austria, 15 krajcarów, 1733

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 15 krajcarów, 1733

Austria, 15 krajcarów, 1733

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:10:40
172027
Opis: Austria - Karol VI 1711-1740, 15 krajcarów, 1733, Praga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna na rewersie, rzadki
Literatura: Herinek 640

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 194

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł