Austria, 3 krajcary, 1700

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 3 krajcary, 1700

Austria, 3 krajcary, 1700

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:10:20
172193
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 3 krajcary, 1700, Praga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna stara ciemna patyna
Literatura: Herinek 1467

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 60

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  75 zł