Austria, 15 krajcarów, 1664

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 15 krajcarów, 1664

Austria, 15 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:09:20
171986
Opis: Austria - arcyksiążę Zygmunt Franciszek 1662-1665, 15 krajcarów, 1664, Hall
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: małe wyszczerbienie krążka, ciemna patyna
Literatura: M.-T. 529

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 232

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  125 zł
4)  90 zł