Polska, talar, 1736

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 21:01:20
Polska, talar, 1736

Polska, talar, 1736

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:01:20
172145
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, talar, 1736, Drezno, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Dwie tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F., pod nimi znak mennicy hak, w otoku napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.06 g, piękny egzemplarz ze starą ładną patyną
Literatura: Dav. 2665, Kahnt 530, Merseb. 1689, Schnee 1026

Cena wywoławcza: 9 000 zł
Cena szacunkowa: 15 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 305