Polska, ort, 1667

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1667

Polska, ort, 1667

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 21:01:00
172226
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1667, Bydgoszcz, inicjały T.L.B. pod rękawem władcy, herb Ślepowron w tarczy, ozdobna tarcza herbowa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 1773

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 767

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  155 zł