Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:51:40
170571
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w każdym kącie pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.16 g, patyna, gięty
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 110

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  48 zł
4)  32 zł
5)  30 zł