Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:49:40
170531
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.03 g, patyna, gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 93

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł