Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:49:00
170510
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w każdym kącie kulka, legenda
Stan zachowania: III-/III, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.36 g, gięty
Literatura: Dbg 1339, CNP typ V, Str. 24

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 91

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  50 zł
4)  32 zł