Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:48:20
168141
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22 mm, 1.70 g, gięty
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 162

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  180 zł