Celtowie Wschodni, 1/24 statera typu Atena-Alkis, II/I w. pne

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:46:20
172147
Opis: Celtowie Wschodni - Bojowie, 1/24 statera typu Atena-Alkis, II/I w. pne, Aw: Wał, Rw: Nieregularne kólki wpisane w trójkąt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 0.324 g
Literatura: Poulsen typ 151

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1202

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 300 zł
4)  560 zł
5)  500 zł
6)  480 zł