Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:11:00
171828
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 10 złotych, 8.06.1794, seria B, numeracja 370, częściowo widoczny znak wodny PIETER DE VRIES & COMP
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: zaplamione, złamania i ubytki papieru
Literatura: Lucow 18 (R3), Miłczak A2

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 208

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  480 zł