wydawnictwa zagraniczne, Jörg Nimmergut - Deutsche Orden, München 1979

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:10:40
172102
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jörg Nimmergut - Deutsche Orden, München 1979
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 381 stron formatu ok. 11.5 x 18 cm, oprawa kartonowa w foliowej okładce, klasyczny katalog kieszonkowy dotyczący niemieckich odznaczeń do 1918 roku

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 84

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł