wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, Kraków 1989, wydanie d..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:10:20
171626
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, Kraków 1989, wydanie drugie poszerzone i uzupełnione
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 325 stron, oprawa twarda płócienna z obwolutą, 507 ilustracji w tekście, przekrojowe opracowanie obejmujące dzieje polskiego medalierstwa od XVI wieku po lata 70. XX wieku, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 52

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  12 zł