wydawnictwa zagraniczne, Peter Menzel - Deutsche Notmünzen und sonstige Geldersatzmarken 1873-1932;..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:10:00
172101
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Peter Menzel - Deutsche Notmünzen und sonstige Geldersatzmarken 1873-1932; Berlin 1982
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: twarda oprawa z obwolutą, ok. 650 stron formatu B5, obwoluta podniszczona, reszta w pięknym stanie, katalog monet zastępczych z terenu Niemiec z lat 1873-1932

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 165

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł