wydawnictwa zagraniczne, Max Frenzel - Die Notmünzen 1916 - 1924 der deutschen Städte, Gemeinden, K..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:09:40
172103
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Max Frenzel - Die Notmünzen 1916 - 1924 der deutschen Städte, Gemeinden, Kreise und Länder mit Proben und Abschlägen, Röttinger Fälschungen und Ausgaben nach dem 2. Weltkrieg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 256 stron formatu A4, oprawa twarda, ilustrowany katalog niemeckich monet zastępczych wraz z wyceną

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 84

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  34 zł