wydawnictwa polskie, Izabela Korniluk - Zielonogórski papierowy pieniądz zastępczy (1917-1923) ..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:09:20
172100
Opis: wydawnictwa polskie, Izabela Korniluk - Zielonogórski papierowy pieniądz zastępczy (1917-1923) w zbiorach Gabinetu Numizmatycznego Muzeum Ziemi Lubuskiej; Grünberger Papiernotgeld in der Sammlung des Münzkabinettes des Museum Lebuser Land
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 59 stron formatu B5+, oprawa miękka lakierowana, pięknie zachowane, bogato ilustrowany katalog papierowych pieniędzy zastępczych wraz z analizą i interpretacją ich przedstawień

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 52

1)  18 zł