Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:09:00
172089
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 347 stron formatu A4, twarda oprawa, mnóstwo ilustracji w tekście, najobszerniejszy katalog polskich pieniędzy zastępczych, piękny stan

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 95

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  100 zł
6)  90 zł