wydawnictwa zagraniczne, A. Pick, R. Richter - Österreich banknoten und Staatspapiergeld ab 1759, B..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:08:40
172114
Opis: wydawnictwa zagraniczne, A. Pick, R. Richter - Österreich banknoten und Staatspapiergeld ab 1759, Berlin 1972
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 79 stron formatu ok. A5, oprawa kartonowa z foliową okładką, bogato ilustrowane, część stron luźna, katalog austriackich banknotów od 1759 roku

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 49

1)  20 zł
2)  18 zł