wydawnictwa polskie, Władysław Jabłoński - Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, Wa..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:08:20
172094
Opis: wydawnictwa polskie, Władysław Jabłoński - Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, Warszawa 1967
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 340 stron + ilustracje, format ok. A6, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, wewnątrz stemple biblioteczne, ładnie zachowane

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 239

1)  22 zł
2)  20 zł