wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Oddział okręgowy w Lublinie - Przed i po denominacj..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:08:00
91794
Opis: wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Oddział okręgowy w Lublinie - Przed i po denominacji 1995 roku (katalog wystawy), Lublin 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu B5, oprawa miękka lakierowana, pięknie zachowane, bogato ilustrowany katalog wystawy projektów banknotów z drugiej połowy XX i początku XXI wieku

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 244

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł