wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Bankoteka - wystawa. Dzieje bankowości centralnej -..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:07:40
91795
Opis: wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Bankoteka - wystawa. Dzieje bankowości centralnej - Polska i USA. 185-lecie polskiej bankowości centralnej i 100-lecie Systemu Rezerwy Federalnej (Fed)., Warszawa 2013
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 108 stron formatu ok. 21 x 21 cm, oprawa kartonowa, jedno podkreślenie w tekście, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 169

1)  18 zł
2)  16 zł
3)  14 zł
4)  12 zł