wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow,..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 20:07:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:07:20
172091
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A4+, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, piękny stan

Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 55