Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:07:00
172090
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony + dołączona wkładką, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 405

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 150 zł
4)  1 100 zł
5)  880 zł