wydawnictwa zagraniczne, zestaw 4 książek: Ivo Halačka - Mince zemí koruny české 1526-1856, cz. 1-3..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:06:40
91792
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 4 książek: Ivo Halačka - Mince zemí koruny české 1526-1856, cz. 1-3 + dodatek I, Kroměříž 1988-Praha 2002
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 999 + 167 stron, oprawa twarda, w tomach 1-3 oprawa introligatorska w półskórek, klasyczny katalog monet czeskich (w tym śląskich) emitowanych przez władców czeskich

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 116

1)  130 zł
2)  125 zł