wydawnictwa polskie, Elżbieta Jędrysek-Migdalska - Monety Jagiellonów, Stefana Batorego, czasów..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:06:00
172113
Opis: wydawnictwa polskie, Elżbieta Jędrysek-Migdalska - Monety Jagiellonów, Stefana Batorego, czasów bezkrólewia i lenne 1386-1586 w zbiorach Muzeum Mazowieckiego w Płocku - Katalog, Płock 1983
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 78 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, okładka częściowo odklejona od grzbietu, katalog 562 monet w zbiorach Muzeum Mazowieckiego w Płocku

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 230

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  90 zł
4)  22 zł