wydawnictwa polskie, Władysław Terlecki - Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:05:40
172096
Opis: wydawnictwa polskie, Władysław Terlecki - Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 287 stron formatu B5, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, bogate opracowanie dziejów mennicy warszawskiej, wewnątrz stemple biblioteczne, grzbiet lekko rozdarty

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 240

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  65 zł