wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Początki mennictwa w Europie Środkowej, Wschodniej..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:05:20
172115
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Początki mennictwa w Europie Środkowej, Wschodniej i Północnej, Ossolineum 1971
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 272 strony formatu B5, oprawa kartonowa, 14 tablic z rycinami kilkuset monet i połączeń stempli, bardzo ważna książka jednego z najznakomitszych badaczy monet średniowiecza, opisująca powiązania między mennictwami państw Europy Środkowej i okolicznych regionów, bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 193

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  38 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł