wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Mennictwo polskie w XI i XII wieku, Ossolineum 1973

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:05:00
172097
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Mennictwo polskie w XI i XII wieku, Ossolineum 1973
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 162 strony + 24 tablice, format B5, oprawa kartonowa, podstawowa pozycja dotycząca monet polskich piastów od Bolesława Śmiałego do początków rozbicia dzielnicowego - obowiązkowy podręcznik każdego interesującącego się tym okresem, pięknie zachowane

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 184

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł