wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety u stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2 ..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:04:20
172098
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety u stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2 połowie XV wieku, Ossolineum 1986
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 196 stron formatu B5 + ilustracje, miękka oprawa, podstawowe opracowanie monet Prus Królewskich w II połowie XV wieku uzupełnione rysem historycznym

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 83

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  32 zł
5)  30 zł