wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI); W..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:04:00
171587
Opis: wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI); Warszawa 1968 (reprint PTAiN)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 19 stron i 46 tablic formatu A5, oprawa kartonowa, wklejony exlibris dr. B. Kędziory, kilka zaznaczeń i uwag ołówkiem (bez szkody dla tekstu), bardzo ładnie zachowane, polskie wydanie tablic z pracy Friedensburga wraz z proponowaną atrybucją

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 128

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  65 zł