czasopisma, Borys Paszkiewicz - Mennictwo Władysława Łokietka, Wiadomości Numizmatyczn..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:03:40
171203
Opis: czasopisma, Borys Paszkiewicz - Mennictwo Władysława Łokietka, Wiadomości Numizmatyczne rok. XXX, zeszyt 1-2 (115-116), Warszawa 1986
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 111 stron formatu B5, oprawa kartonowa, pięknie zachowane, klasyczne opracowanie dotyczące mennictwa Łokietka

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 90

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  12 zł