czasopisma, Zapiski Numizmatyczne nr I, rok I, Lwów 1925

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:03:20
91796
Opis: czasopisma, Zapiski Numizmatyczne nr I, rok I, Lwów 1925
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 38 stron + 2 tablice, format B5, luźna oprawa, bardzo rzadkie czasopismo w ładnym stanie zachowania

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 362

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  32 zł