wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:03:00
172093
Opis: wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza bite w mennicach zarządzanych przez Andrzeja i Tomasza Tymfów w latach 1662-1667 (przypisane do poszczególnych mennic), Lwów 2003
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 86 stron formatu A4, oprawa kartonowa lakierowana, bogato ilustrowany, okładka lekko przetarta, zagięcia narożników, wewnątrz okładki notatka

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 283

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  95 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  30 zł