wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:02:40
171220
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 253 strony, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, okładka lekko przetarta

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 171

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  24 zł
4)  22 zł
5)  20 zł
6)  18 zł