wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:02:20
171201
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarta okładka, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 138

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  24 zł