Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:01:40
91798
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/, przedruk wydania z lat 1871- 1916, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 167

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł