wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związ..

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:01:20
172095
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych, 4 woluminy - część 1 teksty i tablice, część 2 teksty i tablice
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa lakierowana, pięknie zachowane

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 378

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  450 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  260 zł