Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:01:00
91793
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 2 Monety pomorskie, śląskie, mazowieckie i krzyżackie, Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 186 stron formatu A5, oprawa kartonowa + okładka, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 168

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  80 zł
4)  36 zł