Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:00:40
172118
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, obwoluta lekko przetarta, stan dobry

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 362

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł