Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:00:20
172116
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990, wydanie drugie poprawione i uzupełnione
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, pięknie zachowana

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 247

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  42 zł